COME and SHOW 2018

Úspěchy našich žáků v anglickém jazyce

Tak jako každý rok i letos se žáci naší školy zúčastnili již 12. ročníku celopražské soutěže Come and Show v anglickém jazyce, která se konala ve dnech 27. a 28. března. Že je soutěž oblíbená, dokazuje 537 účinkujících z 25 základních škol. Dle nových pravidel byli soutěžící na základě svého výkonu zařazeni do zlatého, stříbrného nebo bronzového pásma. Naši žáci předvedli skvělé výkony. Tady jsou jejich výsledky podle jednotlivých kategorií:

Kategorie „Starter“ pro žáky 1. a 2. ročníku (skupiny):

Zlaté pásmo získali pod vedením paní učitelky Ing. Dany Beranové žáci 2. ročníku:

Eliška Merunková, Jan Protivánek, Adéla Železná, Vojtěch Šavel, Karolína Šimáková, Marek Pieš, Timea Sarnovská, Simona Krulišová a Lucie Dobešová

za předvedení písně Když jdu džunglí.

V kategorii „Beginner“ pro žáky 3. – 4. ročníku (jednotlivci) získala stříbrné pásmo za zpěv písně Děkuji, maminko žákyně 4. D

Antonie Dejlová,

pod vedením paní učitelky Mgr. Márie Adamcové.

V kategorii „Beginner“ pro žáky 3. – 4. ročníku (skupiny) získala nejenom zlaté pásmo ale i Cenu diváků za nejlepší představení za veselý příběh o nenasytném Medvídkovi Pú skupina čtvrťáků:

Valeš Karel, Hrnková Karolína Eva, Špimrová Zlata, Pejsarová Michaela, Krejčí Jiří, Štrancová Karolína, Sarnovský Teodor, Konvický Michael, Štětková Alena, Skalská Barbora, Mustafov Salih, Hylasová Emma, Pexidrová Elen, Malinský Matěj, Najman Richard a Grmela Ondřej.

Skupinu připravila paní učitelka Ing. Dana Beranová.

V kategorii „Intermediate“ pro žáky 5. – 6. ročníku (skupiny) získali stříbrné pásmo za předvedení písně My všichni cestujeme tito žáci:

Zástěra Jiří ze 3. C, Mrázková Aneta a Froňková Viktorie z 5. A a Mülerová Dominika a Toman Vojtěch z 5. B.

Žáky na soutěž připravila paní učitelka Ing. Dana Beranová.

V kategorii „Adavanced“ pro žáky 7. až 9. ročníku (jednotlivci) získal zlaté pásmo pod vedením paní učitelky Ing. Dany Beranové žák 9. C třídy

František Havránek

za recitaci úryvku z knihy Vše, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.

V kategorii „Advanced“ pro žáky 7. – 9. ročníku (skupiny) získala zlaté pásmo za dramatizaci příběhu dle románu Ostrov mrtvého muže skupina žáků 8. ročníku:

Kubánková Tereza, Chulkov Timofei, Minárová Michaela, Kubánková Adéla, Zelníček Matyáš, Švanda Jan, Vrba Jakub, Matějka Jakub, Veselá Hana a Česnek Adam.

Skupinu připravila paní učitelka Mgr. Mária Adamcová.

Všem žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy děkujeme.

Za předmětovou komisi anglického jazyka

Ing. Dana Beranová a Mgr. Mária Adamcová

Fotofrafie ze soutěže najdete v naší fotogalerii.