Podrobné informace k zápisu do 1. tříd a potřebné formuláře ke stažení

najdete v sekci ŽÁCI - ZÁPIS DO ŠKOLY (vpravo).


Dny otevřených dveří

V předposledním březnovém týdnu proběhnou na naší škole DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Prostory školy se otevřou široké veřejnosti. Pokud máte doma Vy či Vaši známí budoucího prvňáčka, neváhejte a přijďte se k nám podívat.

Budeme tu pro Vás 20. - 22. března 2017 vždy od 8.00 do 16.00 hodin.

Těšíme se na Vás!

 

Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků s vedením školy

Ve středu 22. března 2017 v 18.00 hodin se ve sborovně školy uskuteční informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků s vedením školy. Na tomto setkání budou rodiče seznámeni se záměry školy a s vlastním vzdělávacím programem Dobrý start a budou zodpovězeny dotazy rodičů.

Srdečně zveme všechny zájemce!

 

Zápis do 1. ročníku

Zápis proběhne v úterý 4. dubna a ve středu 5. dubna 2017 vždy od 14.00 do 18.00 hodin.

Srdečně zveme rodiče, zákonné zástupce a jejich budoucí prvňáčky k zápisu do 1. ročníku na naší škole. Na děti tu čeká plno pohádkových překvapení.