Je nám moc líto, že musíme sdělit nejsmutnější zprávu. Paní učitelka Bc. Renáta Jahodová dne 14. 3. 2022 po náhlé nemoci zemřela.

Zpráva o jejím skonu nás všechny zastihla nečekaně a zarmoutila. Všichni jsme ji znali jako vynikající učitelku. Uměla děti pohladit, pomazlit, rozveselit. Byla jim obrovskou oporou v těžké době pandemie. Pro nás kolegy byla výbornou a spolehlivou kamarádkou.
Pro školu vykonala mnoho dobré práce, budeme na ni v dobrém vzpomínat.
K uctění její památky jsme zřídili pietní místo umístěné u prostředního vchodu do školy (vpravo od vchodu hlavního).
Termín konání posledního rozloučení, zvolený rodinou paní učitelky, je čtvrtek 24. 3. v 11:10 hod., v Nové obřadní síni v Praze na Olšanech. Obřadní síň má omezené kapacity, rozhodnete-li se na poslední rozloučení přijít, respektujte přitom, prosím, potřeby nejbližší rodiny zesnulé. Děkujeme za pochopení.

Ivo Mlejnecký, ř.š.