zsburesova

Další web používající WordPress

Zaměstnanci školy – pracovní zařazení

Vedení školy:

ředitel školy Mgr. Bc. Ivo Mlejnecký
ZŘ, statutární zástupce ředitele školy Ing. Dana Palátová
ZŘ, vých. poradkyně, speciální pedagožka PaedDr. Renata Hochová
ZŘ, školní metodička prevence Mgr. Zdenka Vinařová

Třídní učitelé:

1. ABc. Daniela Flaškárová 6. AMgr. Vendula Bílková
1. BMgr. Ivana Kuncová6. BIng. Kristýna Reichertová
1. CMgr. Eva Vášová6. CMgr. Hana Vodová, Nora Cardona
1. DMgr. Monika Šponerová 7. AMgr. Richard Linhart
2. AMgr. Lucie Hejhalová7. BMgr. Vladimíra Hyklová
2. BMgr. Linda Tesaříková 7. CMgr. David Jaroš
2. CJana Šedivá 7. DMgr. Kateřina Jánošíková
3. ADana Froňková8. ATomáš Hynek
3. BMgr. Alice Plantová8. BMgr. Hana Šulová
3. CMgr. Petra Neumannová 8. CRNDr. Naděžda Pekařová
3.DMgr. Silvie Veličková 8. D
Mgr. Vojtěch Cibulka  
4. AMgr. Stanislava Vocelová9. A Mgr. Iva Zmeškalová
4. BMgr. Jana Verhaegen9. BMgr. Vendula Zajíčková
4. CMgr. Lada Lupínková9. CMgr. Michaela Hrbková
4. DMgr. Lenka Ďurišová
5. AIng. Dana Kubátová
5. BIng. Gabriela Javorská
5. CLinda Úblová
5. DIng. Magdaléna Smolíková
 
Ing. Dana Beranová,
Pavel Beran (podle § 38    – pro žáky v zahraniční škole)

Školní speciální pedagog:

Mgr. Silvie Kopečková

Netřídní učitelé:

Mgr. Mária Adamcová
RNDr. Miroslav Bosák CSc.
PhDr. Petra Aurelia Duhová
Ing. Monika Hubáčková
Mgr. Taťyana Králová
Mgr. Petr Krejčiřík
Mgr. Adéla Mikulášová
Marek Parožek
Mgr. Marta Stuchlíková
Bořivoj Šafka
Mgr. Jaroslava Švestková
Martina Vorlová
Mgr. Eva Votavová
Bc. Michala Vršecká

Asistentky pedagogů:

Veronika Černošková, DiS. (2. A)
Jitka Dvořáková (6. C)
MgA. Blanka Faitová (7. D)
Aneta Hrubá (5. D)
Veronika Kanzelsbergerová (5. A)
Ludmila Khoutová (4. C)
Veronika Kovářová (5. C)
Michaela Krčková (4. A)
Martina Malá (6. B)
Jana Miková (4. D)
Denisa Netřebská (1. B)
Bc. Ivana Pašková (4. B)
Věra Poláková (9. B)
Lukáš Polák, DiS. (9. C)
Ing. Monika Riesová (7. A)
Ing. Bc. Irena Rybáková (9. A)
Mgr. Veronika Selingerová (1. D)
Martina Skurová (5. D)
Eliška Uhrová (5. C)
Jana Vacová (3. B)
Lenka Vítová (3. C)

Vychovatelky + vychovatel Školní družiny:

Dagmar Tomašiková – vedoucí vychovatelka
Bc. Michala Vršecká – vedoucí vychovatelka
Margita Beranová, DiS.
Nora Cardona – kroužek
Veronika Černošková, DiS.
Zdeňka Fialová
Mgr. Petr Krejčiřík – kroužek
Michaela Krčková
Simona Kůrková
Denisa Netřebská
Ludmila Neumajerová
Jarmila Olšinová
Karolína Roudná
Eva Salimová
Andrea Ševčíková
Martina Topolová
Martina Vorlová

Pracovníci školního klubu:

Mgr. David Jaroš
Mgr. Linda Tesaříková

Provozní zaměstnanci:

Ekonom školyBc. Petra Černá,
zast. Dagmar Vlachová
PokladníJaroslava Tučková
Mzdová účetní, personalistkaJana Rusová
ÚčetníIng. Radka Kysilková
Pracovnice hospodářské správyDagmar Vlachová
Hospodářka školyIng. Adéla Rynešová
Administrativní pracovniceAndrea Dragieva
ŠkolníkZdeněk Šerák
Pomocník školníkaJúlia Elízová
ŠatnářkyKvětoslava Pavluvová
UklízečkyKristýna Bláhová-Berkyová
Emine Eshrev
Petra Ješetová
Václava Kazdová
Jiřina Melicharová
Jaroslava Musilová
Lenka Thurmová
Monika Roučková
Petra Žáková

Pracovníci školní jídelny:

Vedoucí ŠJHana Astlová
Hospodářka ŠJMarcela Husová
Vedoucí kuchařkaKateřina Fejtová
KuchařkySoňa Dvořáková
Monika Kastnerová
Blanka Kuchařová
Romana Leignerová
Hana Mačinová
Petra Nováková
Eva Přibylová
Monika Roučková
Pavla Rýznarová
UklízečkaJaroslava Hromasová