COME and SHOW 2015

Úspěchy našich žáků v anglickém jazyce

V tomto školním roce jsme se opět zúčastnili krajské soutěže Come and Show v anglickém jazyce, kterou organizuje ZŠ Spořická Dolní Chabry. V tomto ročníku soutěžilo 475 žáků z 25 základních škol. Naši žáci předvedli výborné výkony, všichni se dostali na stupně vítězů – získali dvě první místa, dvě druhá a jedno třetí místo. Tady jsou jejich výsledky a umístění v jednotlivých kategoriích:

Kategorie „Starter“ pro žáky 1. a 2. ročníku (jednotlivci):

1. místo za recitaci příběhu o malém sloníkovi získala žákyně 2. ročníku Lucie Linhartová, kterou připravila paní učitelka Mgr. Mária Adamcová.

V kategorii „Beginner“ pro žáky 3. – 4. ročníku získala 2. místo za veselý příběh o Pinocchiovi skupina čtvrťáků:

Karbanová Nicol, Kostko Illona, Malyk Yana, Weldon Erik, Jurčíková Adéla, Radová Kristýna, Tomanová Klára, Čandík Natanel, Holmes Christinne, Salvet Jakub, Siebertová Sofie – Nikol, Vlček Jan, Zummer Filip.

Skupinu připravila paní učitelka Mgr. Mária Adamcová.

V kategorii „Intermediate“ pro žáky 5. – 6. ročníku jednotlivci získal 2. místo za recitaci žák 5. ročníku

David Shipp.

V kategorii „Intermediate“ pro žáky 5. – 6. ročníku získali 1. místo za dramatizaci o malém vlčkovi žáci 6. ročníku

ěmNěmečková Lucie, Sninčáková Ema, Turanová Anežka, Havránek František, Hlava Martin, Hořejší Adéla, Kalaidzidis Nikolas, Stará Anna, Heřmanský Lukáš, Husák Adam

Hlavní roli si zahrál žák 4. ročníku Alexis Kalaidzidis, který se svým mimořádným výkonem zasloužil o získání 1. místa celé skupiny.

Skupinu připravila paní učitelka Ing. Dana Beranová.

V kategorii „Advanced“ pro žáky 7. až 9. ročníku (jednotlivci) získala 3. místo za zpěv žákyně 8. ročníku

Eliška Havránková

pod vedením paní učitelky Mgr. Márie Adamcové.

Všem žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy děkujeme. Děkujeme paní učitelkám, které děti na soutěž připravily. Poděkování patří i paní učitelce Mgr. Evě Votavové, která se žáky II. stupně připravila pro jednotlivé dramatické příběhy zajímavou a hezkou scénu.

Za předmětovou komisi anglického jazyka
Mgr. Mária Adamcová