zsburesova

Další web používající WordPress

Hraje celá škola – říjen 2013

Letošní školní rok jsme otevřeli poněkud netradičně hudební přehlídkou „Hraje celá škola“. I když většinou hudební nástroje školní rok uzavírají, naši malí muzikanti dokázali, že jsou připraveni vždy. A tak odpoledne plynulo za příjemných tónů různých hudebních nástrojů – houslí, zobcových i příčných fléten, kytar, violoncella i klavíru.
Na vše dohlížela dvoučlenná porota zkušených „páťaček“, která pečlivě vybírala ze všech předvedených hudebních produkcí ty nejlepší. Bylo to velmi těžké, protože všichni muzikanti byli velmi šikovní a do svého vystoupení dali vše, co uměli.
Zvláštní ocenění dostali:

 1. třídy
  Marta Ecková – 1.C; Šárka Horáková – 1.C; Lucka Linhartová – 1.D
 2. třídy
  Tánička Vlčková – 2.A; Ivan Merkulov – 2.B; Terka Grygarová – 2.B
 3. třídy
  Viki Narovcová – 3.C
 4. třídy
  Anna Linhartová – 4.A; Markéta Novotná – 4.B; Bětka Jindráková – 4.B
 5. třídy
  Kristýna Mešková + Zuzana Pekárková + Agáta Nováková – 5.A; Marie Slezáková – 5.C; Anna Stará – 5.C