zsburesova

Další web používající WordPress

Pěvecké soutěžní přehlídky – listopad 2013

Hned dvě sychravá podzimní odpoledne prozářily na naší škole písničky. Děti z 1. stupně se přišly pochlubit svým pěveckým uměním. První odpoledne patřilo jednotlivcům, druhé potom hudebním skupinám. Zazněly písničky různých žánrů – lidové, umělé sborové, trampské i populární hudby – ale všechny měly jedno společné. Bylo to opravdové „nasazení“ ve snaze o co nejlepší představení.
Na vše dohlížela odborná porota, kterou již tradičně tvořily děti z 5. tříd. A protože u nás jde hlavně o předvedení svého umění, ani porota nevyhlašuje místa umístění zpěváků. Přesto si někteří zasloužili zvláštní ocenění a malý dáreček pro celou svou třídu. Byli to:
Zpívá celá škola

  1. třídy: Simonka Králová – 1.C, Lucinka Linhartová – 1.D, Natálka Lesová – 1.D
  2. třídy: Emička Balková – 1.B, Mařenka Brčáková – 1.B, Ella Shippová – 1.C
  3. třídy: Adélka Jurčíková – 3.B, Viki Narovcová – 3.C, Karolínka Šmejkalová – 3.C
  4. třídy: Anička Linhartová – 4.A, Verča Mišoňová – 4.A, Markétka Novotná – 4.B
  5. třídy: Kryštof Kybal – 5.A, Marie Slezáková – 5.A, Pavlína Kroužková – 5.C

Zpívám, zpíváš, zpíváme

  1. třídy: Eliška Železníková + Anetka Mrázková – 1.A, Sbor – 1.B, Sbor s klavírním doprovodem – 1.C
  2. třídy: Betynka Havránková + Anička Urbanová – 2.B
  3. třídy: Nela Znamenáčková + Viktorie Polmová + Linda Kuntošová + Vilém Kuntoš – 3.A, Adélka Jurčíková + Monička Sobotková + Kačka Moždíková – 3.B, Jan Vlček + Karolína Šmejkalová + Natálie Klinderová + Sofie Siebertová – 3.C
  4. třídy: Anička Linhartová + Lucka Havránková – 4.A,Alžběta Jindráková + Markéta Novotná – 4.B, Eva Lisová + Karolína Buchalová + Alexandra Ksandrová + Nikkola Šimanovská – 4.C
  5. třídy: Míša Tupá + Lucka Škardová + Adéla Fenyková + Zuzka Pekárková + Agáta Nováková + Sofia Michaličková – 5.A, Lenka Hronová + Marie Dlezáková – 5.C, Sbor – 5.C