zsburesova

Další web používající WordPress

Potvrzování ošetřovného pro rodiče dětí do 10 let

Při uzavření školy – například z karanténních důvodů – potvrzuje formulář „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let …“ pro zaměstnavatele škola (když je dítě nemocné potvrzuje lékař). V ZŠ Burešova budeme zájemcům ve dnech 11.-13.3. „Žádost“ potvrzovat v kanceláři hospodářky školy, v časech od 7:30 do 12:00. Je nutné přijít ze strany od hřišť, služebním vchodem, zvonek na „Hospodářka“. Doporučujeme formulář vytisknout a vyplnit doma, ale není to nutné, lze jej vyzvednout a vyplnit i ve škole. Pokud by padlo rozhodnutí (v této chvíli o žádném takovém nevíme), že toto potvrzení nebude třeba (zaměstnavatelé vědí o dětech svých zaměstnanců i o uzavření škol pro všechny žáky), považujte tuto informaci za bezpředmětnou. Děkuji za pochopení.

10.3.2020, 15:00

Ivo Mlejnecký, řed. školy