Pozvánka na Dny otevřených dveří a setkání s rodiči budoucích prvňáčků

Ve dnech 23. 3. – 24. 3. 2022 vždy od 8 do 16 hodin proběhne na naší škole akce s názvem Dny otevřených dveří.

Prostory školy se otevírají široké veřejnosti, a tak, pokud máte doma Vy či Vaši známí budoucího prvňáčka, neváhejte a přijďte se k nám podívat.

Z důvodu k ochrany zdraví žáků, kteří Vás budou provázet po škole, prosíme o dodržování protiepidemických opatření. Při návštěvě školy mít nasazený respirátor, osobní návštěva ve třídách v době vyučování nebude možná. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Ve čtvrtek 24. března 2022 v 17.30 hodin se ve školní jídelně uskuteční informativní schůzka pro rodiče budoucích možných prvňáčků s vedením školy.

Na tomto setkání budou rodiče seznámeni se záměry školy, s vlastním vzdělávacím programem Dobrý start a budou zodpovězeny dotazy rodičů.

Srdečně zveme všechny zájemce.

Renata Hochová, zástupkyně ředitele