ZŠ Burešova

Základní škola, Praha 8, Burešova 14

Pražské poetické setkání – školní kolo – březen 2018

V úterý a ve čtvrtek – 6. a 8. března – se ve školní knihovně sešli nejlepší recitátoři a recitátorky 1. stupně, aby se podělili o své letošní básně i prózy. Úroveň obou kategorií byla v letošním roce opravdu vynikající – všichni předvedli své umění na úrovni. Za zmínku určitě stojí i to, že se všichni nesoustředili jen na sebe, ale vychutnávali si také úspěchy ostatních a přáli jim je.
I tentokrát však bylo potřeba vybrat ty nejúspěšnější. Byli to:

 1. kategorie
  Jirka Zástěra – 3.C – s postupem do obvodního kola
  Šárka Tůmová – 3.D – s postupem do obvodního kola
  Lukáš Klojda – 2.B
 2. kategorie
  Barunka Skalská – 4.A – s postupem do obvodního kola
  Johanka Chytková – 5.B – s postupem do obvodního kola
  Lucka Linhartová – 5.D
  Všem vítězům blahopřejeme a postupujícím do obvodního kola držíme palce!