zsburesova

Další web používající WordPress

Rušení protiepidemických opatření od 14. 3. (resp. pro nás po prázdninách od 21.3.)

(známé škole k 12. 3. 2022)

*Ve škole již nikdo nemusí nosit roušku ani respirátor (v platnosti pro nás zůstává tato povinnost už jen pro některé akce mimo školu – pro cestu v MHD apod.)

*Od pondělí 21. 3. mohou žáci i návštěvy školy vstupovat do školy a odcházet z ní dle běžných pravidel platných před Covidem, tj. ruší se tímto rozpisy příchodů do školy a odchodů pro jednotlivé ročníky, které omezovaly potkávání se žáků různých ročníků.

*Od úterý 22. 3. bude výuka probíhat opět v učebnách dle zaměření učeben, žáci už nebudou nuceni celý den trávit výuku ve svých kmenových třídách (z organizačních důvodů toto nelze hned v pondělí 21. 3, kdy ještě výuka v kmenových třídách naposledy proběhne).

*Ve školní družině i v kroužcích už budou možné i společné aktivity žáků různých ročníků

*Jídelna opět nabízí vaření jídel i pro cizí strávníky (výdej obědů pro ně: 11:00 – 11:10 hod – do vlastních nádob); vyzvedávání jídel pro žáky v první den jejich nemoci: kdykoliv během výdejní doby (do 14:00).

*Pro pronájmy a externí kroužky v budově školy již nejsou uplatňována žádná protiepidemická opatření.

Ivo Mlejnecký, ř. š.