Zpívá celá škola – listopad 2015

Toto čtvrteční listopadové odpoledne patřilo dalšímu ročníku školní pěvecké přehlídky „Zpívá celá škola“. Sešli se zpěváci a zpěvačky z téměř všech tříd 1. stupně. Letos jsme přivítali také několik rodinných zástupců, kteří přišli podpořit účinkující. Obecenstvo si i tento rok poslechlo písně nejrůznějších žánrů – od lidových, přes trampské až po populární. Všechny byly zazpívané s velikou chutí – a co více – letos obzvlášť na vysoké úrovni.

Porotu tvořily již tradičně zástupci 5. tříd – tentokrát dívky z 5.A, B i C. Ty se velmi pečlivě snažily, aby co nejzodpovědněji vybraly ze sálu plného vítězů ještě tři nejlepší z každého ročníku a ti vyzpívali pro svou třídu sáček barevných „drahokamů“. Každý účastník si však odnesl pamětní list a malý osobní dáreček pro štěstí.

Rozezpívané odpoledne bylo plné dobré nálady a zde si můžete přečíst jména těch nejoceněnějších:

Viki Jeníčková – 1.B, Jirka Zástěra – 1.C a Anička Pavelková – 1.E
    Elenka Pexidrová – 2.A, Karolínka Hrnková – 2.B a Kristýnka Vajnerová – 2.C