Zpívá celá škola – listopad 2018

Ve dnech 12. a 13. listopadu proběhla na 1. stupni první ze dvou tradičních pěveckých přehlídek – ZPÍVÁ CELÁ ŠKOLA.
Tak jako v dřívějších letech – vystoupila spousta výborných zpěváků a zpěvaček s písničkami napříč různými hudebními žánry.
Naše odborná porota, která se skládá (také již tradičně) ze zkušených zpěváků z 5. tříd, patřičně ocenila všechny účinkující a navíc vybrala ty, kteří ještě „o chloupek“ převyšovali ostatní.
Každý z účastníků si odnesl pamětní list a sladkou odměnu, ti nejlépe ohodnocení dostali ještě diplom a navíc také malou blýskavou odměnu pro celou svou třídu. A kdo to byl?

1. třídy: Monička Zástěrová (1.A), Eliška Petráčková (1.B) a Oliver Šprachta (1.B)
  2. třídy: Štěpán Tuček (2.B), Mája Hübnerová (2.B) a Anežka Kinovičová (2.C)
  3. třídy: Helenka Froňková (3.B), Eliška Merunková (3.C) a Simonka Krulišová (3.C)
  4. třídy: Viktorka Jeníčková (4.B), Nelinka Niewaldová (4.C) a Anička Pavelková (4.E)