zsburesova

Další web používající WordPress

Zpívá celá škola – říjen 2012

Odpoledne s písničkou

 1. října se uskutečnil další ročník pěvecké přehlídky „Zpívá celá škola“. Letos byla účast opravdu veliká – zúčastnili se zpěváci ze všech tříd 1. stupně. Písničky velmi různých žánrů měly jedno společné. Byly zpívány s chutí a všem se podařilo proslunit náladu tohoto sychravě mrazivého odpoledne.
  Do poroty usedly 3 již zkušené soutěžící a vystupující v různých školních soutěžích a přehlídkách. Tyto dívky z 5. tříd velmi zodpovědně a odborně plnily svou úlohu a snažily se v přehlídce výborných zpěváčků najít ty nejlepší.
  A kdo si do své třídy odnesl malou odměnu?
 2. ročník
  Albert Kulawiec – 1. b
  Ella Shippová – 1. c
  Sandra Volcová – 1. d
 3. ročník
  Adélka Jurčíková – 2. b
  Jakub Slezák – 2. c
  Honza Vlček – 2. c
 4. ročník
  Markéta Novotná – 3. b
  Alžběta Jindráková – 3. b
  David Shipp – 3. c
 5. ročník
  Marie Husková 4. b
  Marie Slezáková – 4. c
  Pavlína Kroužková – 4. c
 6. ročník
  Barbora Chalupová – 5. a
  Sofie Kulawiecová – 5. b
  Elizavěta Pizhová – 5. c