Zpívá celá škola – říjen 2016

Hned dva pondělky se nám podařilo do školy přivolat pohodovou náladu, i když za okny se už zamračeně hlásil podzim. 17. a 24. října proběhla školní pěvecká přehlídka ZPÍVÁ CELÁ ŠKOLA.
Sólisté a sólistky z 1. – 5. tříd se přišli s ostatními podělit o své umění a bylo opravdu o co. Letošní ročník naší tradiční přehlídky měl opravdu nezvykle vysokou úroveň. V porotách zasedli zkušení zpěváci a zpěvačky z 5. tříd a velmi zodpovědně se zhostili své úlohy – vybrat z těch výborných 3 vynikající z každého ročníku.
Na památku si všichni účastníci dnešního dne odnesli pamětní list a malou sladkost a ti „nej…“ vyzpívali pro svou třídu ještě trošku blýskavých pozlátek na vyrábění.
A kteří to byli?

1. ročník: Helenka Froňková – 1.B, Johanka Matyášová – 1.C, Eliška Merunková – 1.C
  2. ročník: Viktorka Jeníčková – 2.B, Anička Pavelková – 2.E, Kamilka Příborská – 2.E
  3. ročník: Elenka Pexidrová – 3.A, Kristýnka Vajnerová – 3.C, Tonička Dejlová – 3.D