ZŠ Burešova

Základní škola, Praha 8, Burešova 14

Zpívá celá škola – říjen 2017

A máme tu nový školní rok a už i první školní soutěžní přehlídku – „Zpívá celá škola“. Dvě vskutku již mlhavá odpoledne se doslova rozzářila milým zpěvem. Musíme letos obzvlášť pochválit výběr písniček i jejich vynikající interpretaci. Všichni zpěváci i zpěvačky si odnesli pamětní list a osobní dáreček „pro štěstí“. Navíc porota – zkušené zpěvačky z 5. tříd – vybrala i trojici nej nej z každého ročníku… . Ti vyzpívali ještě malý blýskavý dárek pro celou třídu.
A byli to:

 1. ročník:
  Kristýnka Urbanová (1.A), Štěpánek Tuček (1.B) a Mája Hübnerová (1.B)
 2. ročník
  Eliška Martincová (2.A), Helenka Froňková (2.B) a Marianka Pexidrová (2.B)
 3. ročník
  Viktorka Jeníčková (3.B), Nelinka Niewaldová (3.C) a Anička Pavelková (3.E)
 4. ročník
  Elenka Pexidrová (4.A), Adam Setzer (4.C) a Tonička Dejlová (4.D)
 5. ročník
  Viki Hačecká (5.B), Marta Ecková (5.C) a Lucka Linhartová (5.D)
  Všem ještě jednou BLAHOPŘEJEME!
  Fotky z přehlídky najdete ve fotogalerii.