zsburesova

Další web používající WordPress

Zpívám, zpíváš, zpíváme – leden 2013

Se zpěvem
Říká se, že s úsměvem, jde všechno líp. My jsme si odpoledne – 7. ledna – vykouzlili takové úsměvy pomocí písniček. Po první pěvecké přehlídce se uskutečnila druhá, ale tentokrát se zúčastnily celé pěvecké skupiny z jednotlivých tříd prvního stupně. A že o takto vyčarovaný úsměv je velký zájem, o tom svědčí účast téměř stovky zpěváků z 1. stupně.
Zazněly opět písničky nejrůznějších žánrů. Dařilo se všem, ale porota přeci jen udělila několika skupinám čestné uznání. Všichni zpěváci si odnesli pamětní list a lízátko a ti ocenění obdrželi ještě diplom a malou hru do svých tříd.
V odborné porotě zasedly zkušené zpěvačky z 5. tříd.
A které písně tedy ocenily čestným uznáním?

 1. ročník
  „Beruška“ – 1. B
  „Já mám koně“ – 1. C
  „Řeč zvířat“ – 1. D
 2. ročník
  „Citrónky“ – 2. A
  „Rolničky“ – 2. B
  „Na tom bošileckym mostku“ – 2. C
 3. ročník
  „Když panna Maria“ – 3. B
  „Statistika“ – 3. C
 4. ročník
  „Široký, hluboký“ – 4. A
  „Nám se stalo něco překrásného“ – 4. C
 5. ročník
  „Bláznova ukolébavka“ – 5. A
  „Bláznova ukolébavka“ – 5. B
  „Pátá“ – 5. B
  zvl. ocenění – anglická píseň – 5. C