zsburesova

Další web používající WordPress

Zpívám, zpíváš, zpíváme – prosinec 2018

Na naši první pěveckou přehlídku navazuje vždy i druhá – „Zpívám, zpíváš, zpíváme“. Toto je přehlídka pěveckých skupin z jednotlivých tříd 1. stupně. Naši zpěváci i zpěvačky se moc snažili, aby se právě jejich písnička líbila nejvíce – a dařilo se opravdu všem.
Všichni také dostali pamětní list a malou sladkou odměnu za vystoupení, 3 oceněné skupinky z každého ročníku získaly ještě diplom blýskavé ozdoby pro celou svou třídu. A které písně byly nejúspěšnější?

  1. ročník: Holka modrooká – 1.A, Rybička maličká – 1.B a Pod naším okýnkem – 1.B
  2. ročník: Když potkáte ježky – 2.B, Černé oči, jděte spát – 2.C a Když potkáte ježky – 2.D
  3. ročník: Hlavně, že jsme na vzduchu – 3.A + Když tři slípky – 3.C a Holka modrooká – 3.C
  4. ročník: Černé oči – 4.B, Když panna Maria – 4.B a Prodavač – 4.C
  5. ročník: Léto lásky – 5.A a Zvěstuji vám – 5.C

Všem děkujeme za krásnou předvánoční atmosféru!