Pražské poetické setkání – školní kolo – březen 2019

1. března se v knihovně 1. stupně sešly děti ze 2. – 5. tříd, aby si navzájem předvedly své recitátorské umění.
    V letošním roce se velmi zdařil výběr básniček, což bylo patrné zvláště na tom, s jakým zaujetím recitátoři předváděli své umění.
    Celá přehlídka se nesla ve velmi přátelském a uvolněném ovzduší. I přes velkou snahu všech zúčastněných byli někteří oceněni o něco více a získali za své vystoupení čestné uznání.
    .
  2. + 3. třídy: Kristýnka Urbanová (2.A), Ondra Chudoba (2.B) a Marianka Pexidrová (3.B)
  3. + 5. třídy: Klárka Podušková (4.D), Barunka Skalská (5.A) a Tonička Dejlová (5.D)
    .

Do obvodního kola porota posílá Ondru Chudobu, Marianku Pexidrovou, Barunku Skalskou a Toničku Dejlovou.
Držíme palce!