zsburesova

Další web používající WordPress

Zaměstnanci školy – pracovní zařazení


Vedení školy:

ředitel školyMgr. Bc. Ivo Mlejnecký
zástupkyně řediteleIng. Dana Palátová (statutární zástupce ředitele školy)
PaedDr. Renata Hochová  (výchovná poradkyně, speciální pedagožka)
Mgr. Zdenka Vinařová  (školní metodička prevence)

Třídní učitelé:

1. AMgr. Stanislava Vocelová6. AMgr. Iva Zmeškalová
1. BBc. Renáta Jahodová6. BMgr. Vendula Zajíčková
1. CMgr. Lada Lupínková6. CMgr. Blanka Nejedlá
1. DMgr. Dagmar Janatová
 
2. AIng. Dana Kubátová7. AMgr. David Jaroš
2. BEliška Suková7. BMgr. Hana VodováMgr. Marta Stuchlíková
2. CMgr. Tereza Kapinusová7. C
Mgr. Vendula Bílková
2. D
Ing. Magdaléna Smolíková
 
3. AMgr. Lenka Ďurišová8. AMgr. Vladimíra Hyklová
3. B
Mgr. Ivana Kuncová8. BMgr. Richard Linhart
3. C
Pavla Weisshauplová8. CMgr. Kateřina Jánošíková
3. D
Mgr. Monika Šponerová
 
4. A
Mgr. Lucie Hejhalová
 
4. BMgr. Linda Tesaříková9. ATomáš Hynek
4. CJUDr. Jana Ditrichová9. BMgr. Jaroslava Švestková
4. DJana Šedivá9. CMgr. Hana Šulová
Ing. Dana Beranová (podle § 38    – pro žáky v zahraniční škole)
5. ADana Froňková
5. BMgr. Alice Plantová
5. C
Mgr. Petra Neumannová
5. D
Mgr. Šárka Nedbalová
 
5. E
Mgr. Silvie Veličková 
Netřídní učitelé:
Mgr. Mária Adamcová
Pavel Beran
Mgr. Vojtěch Cibulka
Bc. Tereza Hanusová
Romana Hauzrová
Mgr. Ludmila Ječná
Mgr. Petr Krejčířík
Bc. Kristýna Kuhnová
RNDr. Naděžda Pekařová
Mgr. Marie Štemberová
Martina Vorlová
Mgr. Eva Votavová
Bc. Michaela Vršecká
Kristýna Waldhauserová

Asistentky pedagogů:

Veronika Černošková DiS (4. A)
Jitka Dvořáková (4. D)
Daniela Flaškárová DiS (6. A)
Nikola Jahelková (2. C)
Veronika Kanzelsbergerová (2. A)
Veronika Kovářová (2. C)
Jana Miková (7. A)
Denisa Netřebská (3. B)
Bc. Ivana Pašková (1. B)
Věra Poláková (6. B)
Ing. Monika Riesová (6. C)
Ing. Bc. Irena Rybáková (7. B)
Mgr. Veronika Selingerová (3. D)
Zuzana Slabá (1. A)
Linda Úblová (3. C)
Jana Vacová (2. C, 5. B)
Lenka Vítová (4. C)

Vychovatelky + vychovatel Školní družiny:

Dagmar Tomašíková – vedoucí vychovatelka
Anna Rauschová – vedoucí vychovatelka
Nora Cardona
Veronika Černošková
Zdeňka Fialová
Michaela Krčková
Simona Kůrková
Ludmila Neumajerová
Jarmila Olšinová
Martina Petráková
Anna Roudná
Zuzana Slabá
Andrea Ševčíková
Martina Topolová
Martina Vorlová
Bc. Michala Vršecká

Pracovníci školního klubu:

Mgr. David JarošTomáš Hynek

Provozní zaměstnanci:

Ekonom školyBc. Petra Černá
PokladníJaroslava Tučková
Mzdová účetní, personalistkaJana Rusová
ÚčetníIng. Radka Kysilková
Pracovnice hospodářské správyDagmar Vlachová
Hospodářka školyBc. Kristýna Zemanová
Administrativní pracovniceKvěta Krulichová
ŠkolníkZdeněk Šerák
Pomocník školníka
ŠatnářkyKvětoslava Pavluvová
UklízečkyKristýna Bláhová-Berkyová
Emine Eshrev
Petra Ješetová
Dana Levorová
Jaroslava Musilová
Lenka Thurmová

Pracovníci školní jídelny:

Vedoucí ŠJHana Astlová
Hospodářka ŠJLucie Astlová
Vedoucí kuchařkaKateřina Fejtová
KuchařkySoňa Dvořáková
Monika Kastnerová
Blanka Kuchařová
Lucie Krejčíková
Romana Leignerová
Hana Mačinová
Petra Nováková
Eva Přibylová
Pavla Rýznarová
Martina Zadražilová
Uklízečka
Jaroslava Hromasová
Tatyana Zemanová