Zaměstnanci školy – pracovní zařazení
Vedení školy:
ředitel školy | Mgr. Bc. Ivo Mlejnecký |
ZŘ, statutární zástupce ředitele školy | Ing. Dana Palátová |
ZŘ, vých. poradkyně, speciální pedagožka | PaedDr. Renata Hochová |
ZŘ, školní metodička prevence | Mgr. Zdenka Vinařová |
Třídní učitelé:
1. A | Ing. Dana Kubátová | 6. A | Mgr. Iva Zmeškalová |
1. B | Mgr. Michaela Pavlíková | 6. B | Mgr. Vendula Zajíčková |
1. C | Linda Úblová | 6. C | Mgr. Michaela Hrbková |
1. D | Ing. Magdaléna Smolíková | 7. A | Mgr. Vendula Bílková |
2. A | Bc. Daniela Flaškárová | 7. B | Mgr. Adéla Mikulášová, Ing. Monika Hubáčková |
2. B | Mgr. Ivana Kuncová | 7. C | Mgr. Hana Vodová |
2. C | Mgr. Eva Vášová | 8. A | Mgr. Richard Linhart |
2. D | Mgr. Monika Šponerová | 8. B | Mgr. Vladimíra Hyklová |
3. A | Mgr. Lucie Hejhalová | 8. C | Mgr. David Jaroš |
3. B | Mgr. Linda Tesaříková | 8. D | Mgr. Kateřina Jánošíková |
3. C | Jana Šedivá | 9. A | Tomáš Hynek |
4. A | Dana Froňková | 9. B | Mgr. Hana Šulová |
4. B | Mgr. Alice Plantová | 9. C | RNDr. Naděžda Pekařová |
4. C | Mgr. Petra Neumannová | 9. D | Mgr. Vojtěch Cibulka |
4. D | Mgr. Silvie Veličková | ||
5. A | Mgr. Stanislava Vocelová | ||
5. B | Mgr. Lucie Jägrová | ||
5. C | Mgr. Lada Lupínková | ||
5. D | Mgr. Lenka Ďurišová |
Školní speciální pedagog:
Mgr. Silvie Kopečková
Netřídní učitelé:
Mgr. Mária Adamcová |
Ing. Dana Beranová |
Pavel Beran |
Nora Cardona |
PhDr. Petra Aurelia Duhová |
MgA. Blanka Faitová |
Mgr. Vítězslav Hálek |
Mgr. Anna Chytková |
Mgr. Taťyana Králová |
Mgr. Petr Krejčiřík |
Mgr. Marie Nedvídková |
Bc. Tereza Netušilová |
Bc. Marek Parožek |
Mgr. Gabriela Peřestá |
Mgr. Marta Stuchlíková |
Bořivoj Šafka |
Mgr. Jaroslava Švestková |
Martina Vorlová |
Mgr. Eva Votavová |
Bc. Michala Vršecká |
Asistentky pedagogů:
Veronika Černošková, DiS. (3. A) |
Jitka Dvořáková (7. C) |
MgA. Blanka Faitová (1. A) |
Aneta Hrubá (2. C) |
Ludmila Khoutová (6. A) |
Veronika Kovářová (6. C) |
Michaela Krčková (5. A) |
Martina Malá (7. B) |
Jana Miková (5. D) |
Denisa Netřebská (5. C) |
Bc. Ivana Pašková (5. B) |
Olesia Pokushalova (UA +2. A) |
Ing. Monika Riesová (8. A) |
Mgr. Veronika Selingerová (2. D) |
Jana Vacová (4. B) |
Lenka Vítová (4. C) |
Vychovatelky + vychovatel Školní družiny:
Dagmar Tomašiková – vedoucí vychovatelka |
Bc. Michala Vršecká – vedoucí vychovatelka |
Margita Beranová, DiS. |
Nora Cardona – kroužek |
Veronika Černošková, DiS. |
Zdeňka Fialová |
Veronika Kanzelsbergerová |
Mgr. Petr Krejčiřík – kroužek |
Michaela Krčková |
Simona Kůrková |
Denisa Netřebská |
Ludmila Neumajerová |
Bc. Karolína Roudná |
Eva Salimová |
Andrea Ševčíková |
Martina Topolová |
Martina Vorlová |
Pracovníci školního klubu:
Mgr. David Jaroš |
Mgr. Linda Tesaříková |
Provozní zaměstnanci:
Ekonom školy | Dagmar Vlachová |
Pokladní | Jaroslava Tučková |
Mzdová účetní, personalistka | Jana Rusová |
Účetní | Ing. Radka Kysilková |
Hospodářka školy | Ing. Adéla Rynešová |
Administrativní pracovnice | Andrea Dragieva |
Administrativní pracovnice | Květa Krulichová |
Školník | Zdeněk Šerák |
Pomocník školníka | Júlia Elízová |
Šatnářky | Květoslava Pavluvová Kristýna Bláhová |
Uklízečky | Emine Eshrev Petra Ješetov Václava Kazdová Jiřina Melicharová Jaroslava Musilová Lenka Thurmová Petra Žáková Olena Serhiienko |
Pracovníci školní jídelny:
Vedoucí ŠJ | Hana Astlová |
Hospodářka ŠJ | Monika Slancová |
Vedoucí kuchařka | Kateřina Fejtová |
Kuchařky | Soňa Dvořáková Monika Kastnerová Zdeňka Kosinová Blanka Kuchařová Romana Leignerová Hana Mačinová Petra Nováková Eva Přibylová Monika Roučková Pavla Rýznarová |
Uklízečka | Jaroslava Hromasová |